Holiganbet Pragmatic Ödül Turnuvası

Holiganbet sitesinin oyun içerikli turnuvalarından 1 tanesini de, holiganbet pragmatic ödül turnuvası meydana getirmektedir. Sadece bu altyapı şirketi eşliğinde verilecek promosyon seçeneğini işaret eder. Turnuva anlayışına bakıldığında, haftalık turnuva, günlük, turnuva gibi sistemlerin geçerli olduğu görülebilmektedir.

Pragmatic Ödül Turnuvası Nedir?

Sistem ya da site tarafından, Slot oyunları konusunda düzenlenmiş 1 turnuva seçeneğini işaret etmektedir.

Pragmatic ödül turnuvası nedir? Sadece bu altyapı şirketine ait Slot oyunlarına katılım sağlanmak sureti ile verilen 1 promosyon seçeneğini işaret eder. Liderlik sıralaması şeklinde 1 kural geçerlidir. Seçili oyunlarda, tek 1 spin ile bahis yapıldığında, puan elde edilmektedir.

Elde edilen puanlama sistemine göre, sıralama meydana getirilmektedir. Bu sistemin çalıştırılması ile birlikte, günlük turnuva anlayışında ve haftalık turnuva anlayışında farklı miktarlarda paraların dağıtıldığı görülmektedir. Çarpan sistemi şeklinde 1 uygulama bulunmaktadır.

Ödül dağılımının bu sistem içerisinde gerçekleştirildiği görülmektedir. Haftalık ödül dağıtımı anlayışına bakıldığında ise free spin bonusu gibi 1 ekstra uygulamadan daha bahsedildiği görülecektir.

Pragmatic Ödül Turnuva İkramiyesi

Oldukça yüksek değerlerden bahsedilen 1 turnuva karşınıza çıkarılmıştır. Pragmatic ödül turnuva ikramiyesi her ay 7.500.000 tl olarak belirlenmiştir. Her ay sıralamaya giren kullanıcılara, total’de 7.50.0000 tl para dağıtılmaktadır. Tabi ki tek 1 kullanıcının bu parayı alması şeklinde 1 sistem değil, sıralamaya göre paranın dağıtılması şeklinde 1 sistem geçerlidir.

Birinci olan ile sıralamada yer alan diğer kullanıcılar arasında farklılık görülebilir. Paranın dağıtılması konusunda, bahsedildiği üzere günlük en yüksek çarpan turnuva anlayışı ile hareket edilmektedir. Haftalık en yüksek çarpan turnuva anlayışı ile hareket edilmektedir.

Pragmatic Turnuva Kazancı Nasıl Çekilir?

Holiganbet pragmatic ödül turnuvası ile her ay 7.500.0000 TL para dağıtmaktadır. Sizde oynayabilir, oynadıkça kazanabilir, kazandıkça puan toplayabilirsiniz. Puan topladıkça sıralamaya girebilirsiniz. Sıralamada yer aldıkça, üst sıralarda bulunmaya başladıkça, daha yüksek miktarlarda para kazandığınızı göreceksiniz.

Kazanmış iseniz, pragmatic turnuva kazancı nasıl çekilir? Turnuva başlar. Turnuvanın sonuçlanması tabi ki beklenecektir. Turnuva sonuçlandıktan sonra, sistem hesaplama yapacaktır. 7.500.0000 TL değerindeki aylık para sıralamaya görenlere dağıtılacaktır. 72 saat içerisinde kazanılmış paranın da hesaplara aktarıldığı görülecektir.

1 kullanıcı turnuva ile para kazanmış ise, kazandığı parayı çekme konusunda, herhangi 1 çevrim şartını yerine getirmez. Çevrim işlemi yapılmadan, kazanılan para hakkında para çekme talimatı verilir. Para çekme talimatının verilmesi konusunda, herhangi 1 ödeme yönteminin tercih edilmesi gibi zorunlu 1 uygulama bulunmamaktadır. İstenilen yöntem ile sadece sitenin ödeme kuralları dahilinde para çekme talimatı verilir.

Yorum yapın