Holiganbet 320.000 TL Ödül Turnuvası

Holiganbet sitesi ile oyun kategorilerinde turnuvalar düzenlenmekte ve farklı parasal değerleri, turnuvaya katılım sağlayanlara dağıtmaktadır. Son kampanya ile birlikte hazırlanmış turnuvalardan 1 tanesinin, holiganbet 320.000 TL ödül turnuvası olduğu görülebilmektedir.

Holiganbet. Spinomenal Ödül Turnuvası

Bu sağlayıcı şirketinde, turnuva düzenlenmiş, bu turnuva, holiganbet spinomenal ödül turnuvası olarak gündeme getirilmiştir. Sadece, bu altyapı şirketinin Slot oyun seçeneklerini kapsayan 1 anlayışı temsil etmektedir. Oyunlardan herhangi 1 tanesi oynanmaktadır.

Üst çubuk bölümünde sembol makaraların düşmesi beklenmektedir. 1 puan ile ödüllendirilmesi sistemi gündeme gelmektedir. Dönüş neticesinde makarada 3 adet ilgili sembol gündeme gelir ise, 3 puan alınması gibi 1 sistem bulunmaktadır. Bu turnuvada, ne kadar puan kazanılır ise, ne kadar çok puan kazanma şansı elde edilir ise, kazanılacak para miktarının da, o denli yüksek olduğu görülmektedir.

Eğer sıralamada ilk 100 oyuncu içerisinde yer alır iseniz, 20000 € seviyesine çıkan ödülün paylaşımında yer alacak farklı değerlerde para kazanma şansına sahip olacaksınız. Turnuvaya katılım sağlamak amacı ile spin başına yapmanız gereken en düşük bahis miktarı, 0,2€ olacaktır.

Holiganbet Ödül Turnuvası Ödül Havuzu

Kazanabileceğiniz para miktarları hakkında bilgi verelim. Holiganbet ödül turnuvası ödül havuzu ise, şu şekilde belirlenmiştir.

Birinci 2000 €,

İkinci 1.800 €,

Üçüncü 1.500 €,

Dördüncü, 1000 €,

Beşinci 900 €,

Altıncı 800 €,

Yedinci 700 Euro,

Sekizinci 600 €,

Dokuzuncu 500 €,

Onuncu 400 € kazanmaktadır.

11 ve 20 arasında yer alanlar 135 €,

21 ve 30 arasında yer alanlar 125 €,

31 ve 40 arasında yer alanlar 115 €,

41 ve 50 arasında yer alanla, 105 €,

51 ve 100 arasında yer alanlar 100 € para kazanma şansına sahip olacaktır.

Ödül Turnuva Kazancı Nasıl Çekilir?

Holiganbet 320.000 TL ödül turnuvası kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz. Puan toplayabilirsiniz. Topladığınız puan ile birlikte sıralamaya girebilirsiniz. Sıralamaya girmeniz ile birlikte, bu yazı içerisinde gördüğünüz ikramiyelerden kazanabilirsiniz. Kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Peki, bu durum gerçekleşir ise, ödül turnuva kazancı nasıl çekilir? Sistem şu şekilde çalışmaktadır. Önce turnuva başlar. Turnuva sonuçlanır. Turnuva bitince kazanılan puanlara göre sıralama yapılır. Sıralama işlemini müteakip, herkesin kazanabileceği para miktarı belirlenmiş olacaktır. Belirlenen para miktarı müşteri hizmetleri aracılığı ile üye hesaplarına aktarılır.

Üye hesaplarına aktarılması konusunda geçecek maksimum süre 72 saattir. Bu süre dolmadan para hesaba gönderilir. Üyeler yani oyuncular, parayı hesapta gördüğü an itibariyle, komisyonsuz 1 şekilde istediği gün ve saate para çekme talimatı verebilir.

Yorum yapın